Haberler

Franchising
İnsan Kaynakları
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

Baydöner

2015 Yılının En İyi Restoranı Baydöner OlduBaydöner, AYD – Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneğinin Düzenlediği, AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Arasında Restoran Dalında Birinciliğe Layık Görüldü.

Her yıl AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları’nı BAREM işbirliğiyle Türkiye çapında yapılan bir araştırma ile tüketicilere sorarak tespit eden AYD – Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği, bu yıl restoran dalında birinciliği Baydöner’e verdi. 17 kategoride birinci olmaya hak kazanan markalara ödül verilen törenin bu yıl 7.si 3 Aralık gecesi gerçekleştirildi.

Görkemli bir törenle ödüllerin dağıtıldığı geceyi, Türkiye’deki diğer rakipleri arasından sıyrılarak şampiyon olarak tamamlayan Baydöner, bu ödülü tüketicilerin tercihi ile kazanmış oldu.

Sektörün önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşen gecede, ödülü Baydöner adına alan Baydöner Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucu Ortağı Levent Yılmaz konuyla ilgili olarak; “Halkımızın tercihlerini iyi ve doğru analiz edebilmek adına ekip arkadaşlarımla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Fiyat, ürün kalitesi, servis ve tüketiciye dokunan reklam çalışmalarımızla Türk dönerini dünya standartlarına getirmekte öncü olduğumuzu bir kez daha kanıtladığımızı düşünüyorum. Bizleri bu birinciliğe layık gören Türk halkına,  Baydöner Ailesi adına tüm kalbimle teşekkür ediyorum'' dedi.

Baydöner Hakkında

2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescilleyen Baydöner, Yurtdışında da Türk dönerini hakkıyla temsil ediyor. 2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi seçilen Baydöner, 2014 yılı Şubat ayında Ernst and Young’ın dünya genelinde düzenlediği girişimcilik yarışmasında “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. 2014 yılında, Avrupa’nın en prestijli ödül programı olarak kabul edilen EUROPEAN BUSINESS AWARDS ’ta yarışarak Türkiye’nin ulusal şampiyonu seçildi. Ayrıca Baydöner 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year ile Monte Carlo’da Türkiye’yi temsil etti.