Haberler

Franchising
İnsan Kaynakları
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

Baydöner

Baydöner, Ankara’daki 7. Restoranını Yenilenen Konseptiyle AçtıYurtiçi ve Yurtdışındaki Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Eden Baydöner, 104. Restoranını Ankara One Tower AVM’de Açtı.

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerinden olan dönere hak ettiği değeri vererek, dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner, Türkiye’deki şık restoranlarına da yenilerini eklemeye devam ediyor. 25 Aralık’ta One Tower AVM’de Ankara’daki 7. Restoranını açan Baydöner İskender, yepyeni mağaza konseptiyle Ankara’lıların vazgeçilmez seçeneği olmayı hedefliyor.

One Tower şubesi açık mutfağıyla, toplamda 75 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor.                                         

2015 yılında AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) tarafından yürütülen halk oylaması sonucu “En Sevilen Restoran” ödülüne layık görülen Baydöner, 2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescillemeye devam ediyor. 2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi seçilen Baydöner, 2014 yılı Şubat ayında Ernst and Young’ın dünya genelinde düzenlediği girişimcilik yarışmasında “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. 2014 yılında, Avrupa’nın en prestijli ödül programı olarak kabul edilen European Business Awards ’ta yarışarak Türkiye’nin ulusal şampiyonu seçildi. 2015 için,  EUROPEAN BUSINESS AWARDS 40 Ulusal Şampiyon arasında  Türkiye’yi temsil edecek ve uluslararası 'RUBAN d'HONNEUR' unvanı için yarışacak. Ayrıca Baydöner 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year ile Monte Carlo’da Türkiye’yi temsil etti.