Haberler

Franchising
İnsan Kaynakları
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

Baydöner

Baydöner İskender'in Yeni Restoranı, Cevahir AVM'de AçıldıYurtiçi ve Yurtdışındaki Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Eden Baydöner, Cevahir AVM'de Açtığı 97. Restoranı İle Hizmet Vermeye Başladı.

Türkiye’de özellikle damak zevkine düşkün herkesin yakından tanıdığı Baydöner İskender, son dönemde özellikle Türkiye'nin önemli noktalarında hız kesmeden devam ettiği restoran açılışlarına 30 Temmuz tarihinde Cevahir AVM şubesini ekledi. Damağına düşkün misafirlerine, dönerin hazırlanışının görülebildiği açık mutfağı ile hizmet verecek olan marka, 100. restoranını yakın zamanda açmaya hazırlanırken, yıl sonuna kadar 110 restoran hedefliyor.

Markanın İstanbul'daki 22, toplamda ise 97. mağazası olan yeni şubesi, modernize edilmiş yeni mağaza konseptiyle ve benzersiz iskender lezzetiyle damaklarda iz bırakmayı hedefliyor. Restoran, 70 misafiri aynı anda ağırlayabiliyor.

Baydöner CEO’su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında:"Son 2 yıldan bu yana hem AVM’lerde hem de cadde üstünde açtığımız restoranlarımızla büyümemizi sürdürüyoruz. İzmir'den çıkarak ülke geneline yayılan bir marka olmaktan mutluluk duyuyoruz. 2007 yılında yabancı fast food markalarına rakip olmak için kurulduk. Dönerin uluslararası bir kaliteyle sunulmadığını gördük. Bu nedenle dünyada ünlü markaların nasıl standart bir kalite yakaladığını ve büyüdüğünü izledik. Şık bir mekan, lezzet ve makul fiyatları birleştirdik. Bugün 38 şehirde 97 restorana ulaştık. İstanbul'da 22. mağazamızı açmış olmaktan çok mutluyuz. Yakın zamanda 100. Mağazamızı açmaya hazırlanıyoruz. Hedefimiz yıl sonuna kadar 110, 5 yıl içinde ise 300 mağazaya ulaşmak. Yurtdışında ise Özellikle Almanya’dan başlayan bir Avrupa büyümesi planımız var. AB pazarında 4 yılda 40 şube açmayı hedefliyoruz. Yurtdışında da dönerin itibarını artırmak hedefimiz. Sirkülasyonun fazla olduğu prestijli caddelerde, şık restoranlarla hizmet vereceğiz." şeklinde konuştu.