HABERLER

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

BAYDÖNER

Baydöner İskender’den Yeni Bir Restoran Daha!Baydöner, İzmir Karşıyaka Çarşı’da Açtığı Yeni Restoranı Baydöner İskender İle 87 Restorana Ulaştı. Marka, 2015 Yılı Sonuna Kadar 110 Restoranla Hizmet Vermeyi Hedefliyor.

Bu yılın ilk aylarında İzmir, İstanbul, Eskişehir ve Trabzon gibi birçok farklı şehirde restoranlarına yenilerini ekleyen Baydöner, büyümesine hız kesmeden devam ediyor. 8 Nisan tarihinden itibaren İzmir Karşıyaka Çarşı'da açtığı yeni Baydöner İskender restoranında, iskender lezzetini misafirleriyle buluşturmaya devam edecek.

İzmir’de, Karşıyaka Çarşı restoranı ile birlikte toplam 12 farklı noktada hizmet veren Baydöner, modernize edilmiş yeni mağaza konseptiyle ve benzersiz iskender lezzetiyle, damak tadına düşkün herkesin ilk adresi olmaya devam edeceğe benziyor. Hem açık hem kapalı alana sahip Karşıyaka Çarşı Baydöner İskender restoranı,  açık alanı 56 kapalı alanı 64 olmak üzere toplamda 120 misafir ağırlama kapasitesine sahip.

Baydöner CEO’su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında: "Son 2 yıldan bu yana hem AVM hem de cadde büyümesini devam ettiriyoruz. İzmir'de 12. restoranımız olan Karşıyaka Çarşı'yı açmış olmaktan çok mutluyuz. Bu yıl 2015 yılsonuna doğru hedefimiz Türkiye'de 110 şube. Dönerde markalaşma yeni başladı. Daha gidilecek çok yol var. Biz şu anda 87 şube yaptık ama bunun aslında 500-1000 adet olması lazım. Çünkü Türkiye bir döner ülkesi. 500-600 şubelik hamburger zinciri, tek bir markanın pizza zinciri var. Global markaların becerdiği iş planını doğru kurgularsak yapılacak iş çok. Bizim yol haritamız öyle 3-5 yılık değil çok daha uzun. Ülkenin de potansiyeli var. Gelecek dönemde dönerde küçük küçük dükkânlar tek bir marka altında konsolide olacaklar. Asıl patlama, değişim o zaman başlayacak. Dönerde 3-5 sene içinde binli rakamlar konuşulacak. Bu bizim asıl hayalimiz. O konsolidasyonu hem Türkiye’de hem yurtdışında yapmak” dedi.