Haberler

Franchising
İnsan Kaynakları
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

Baydöner

Baydöner, Şimdi de İskender Restoranı İle Eskişehir'deBaydöner, Eskişehir Espark AVM'de Açtığı Yeni Restoranı Baydöner İskender İle 90 Restorana Ulaştı. Marka, 2015 Yılı Sonuna Kadar 110 Restoranla Hizmet Vermeyi Hedefliyor.

Yılın ilk aylarından itibaren Türkiye'nin dört bir yanında hızla açtığı yeni restoranlar ile büyümesini sürdüren Baydöner, 05 Mayıs'ta Eskişehir Espark AVM'de açtığı restoran ile Eskişehir'li lezzet severlere hizmet vermeye devam edecek.

Baydöner İskender Eskişehir Espark AVM şubesi, modernize edilmiş yeni mağaza konseptiyle ve benzersiz iskender lezzetiyle, damak tadına düşkün herkesin ilk adresi olacağa benziyor. Baydöner'in Eskişehir'deki ikinci restoranı olan Baydöner İskender şubesi, toplamda 95 misafir ağırlama kapasitesine sahip.

Baydöner CEO’su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında: "Yaptığımız tüketici araştırmalarında da gördük ki, Türk milletinin dışarıda yemeyi en çok tercih ettiği yiyeceklerden biri döner. Hem sağlıklı, hem de lezzetli oluşu buna etken. Son yıllarda Türk insanının dışarıda yemek yeme alışkanlığı biraz daha arttı. Biz de Baydöner olarak tüketiciye daha fazla noktada kaliteli ve lezzetli ürünler sunmak için son 2 yıldan bu yana hem AVM hem de cadde büyümesini devam ettiriyoruz. Eskişehir'de 2. restoranımızı açmış olmaktan çok mutluyuz. Bu yıl 2015 yıl sonuna doğru hedefimiz Türkiye'de 110 şube. Dönerde markalaşma yeni başladı. Daha gidilecek çok yol var. Biz şu anda 90 şubeye ulaştık ama bunun aslında 500-1000 adet olması lazım. Çünkü Türkiye bir döner ülkesi. 500-600 şubelik hamburger zinciri, tek bir markanın pizza zinciri var. Global markaların becerdiği iş planını doğru kurgularsak yapılacak iş çok. Bizim yol haritamız öyle 3-5 yılık değil çok daha uzun. Ülkenin de potansiyeli var. Gelecek dönemde dönerde küçük küçük dükkânlar tek bir marka altında konsolide olacaklar. Asıl patlama, değişim o zaman başlayacak. Dönerde 3-5 sene içinde binli rakamlar konuşulacak. Bu bizim asıl hayalimiz. O konsolidasyonu hem Türkiye’de hem yurtdışında yapmak” dedi.