HABERLER

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

BAYDÖNER

Baydöner, Trabzon’da Yeni Markası Burgola İle Hizmet VerecekBaydöner, “Coştur Döneri” Sloganıyla, Odun Ateşinde Pişirdiği Döneri, Yeni Markası Burgola ile Trabzonlu Döner Severler ile Buluşturuyor.

Türkiye'de ve dünyada dönerin markası olmak hedefiyle yola çıkan ve Türkiye’de en çok döner satan restoran zinciri Baydöner, döneri tam da damağa uygun bir konseptle sunuyor. Odun ateşinde pişen döneri lezzet severlerle tanıştırdığı yeni markası Baydöner Burgola ile 27 Ocak’dan itiberen Forum Trabzon AVM’de hizmet veriyor.

Baydöner çatısı altında İstanbul, İzmir, Antalya ve Eskişehir’den sonra Forum Trabzon AVM’de açılan Baydöner Burgola, “Coştur Döneri” diyerek, dönerin yeni ve benzersiz hallerini, damağına düşkün Trabzonlu döner severler ile bir araya getiriyor.

Burgola’nın Salsala, Acıbana, ve Candan gibi farklı damak zevklerine hitap eden çeşit çeşit sosları ve 4 farklı ekmek seçeneği bulunuyor. Üstelik ekmekler, Baydöner Burgola’nın fırınından her gün taptaze çıkıyor. Retro tarzındaki mağaza konsepti ve hareketli menüsüyle özellikle gençler tarafından çok sevilen Baydöner Burgola, döner kültürünü daha modern bir konsepte taşıyor.

Baydöner CEO’su Bülent Polat Konuyla ilgili olarak “Türkiye’de 36 şehirde Baydöner İskender ve Baydöner Burgola olarak iki farklı konseptte döner satışlarımızı sürdürüyoruz. Şimdi de fast- food türündeki Burgola markamız ile, global markalara alternatif yeni bir kulvar açtık. Amacımız bu ürünle her kesimden Türk insanına, zengin Türk mutfağına uygun, kaliteli, doğru standartlarda üretilmiş bir döner yedirmek. Diğer fast-food restoranlarına kıyasla daha sağlıklı olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Çünkü dönerimiz içerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Yalnızca et ve tuz var. Ben eminim ki hem çocuklar, hem anneler kısa sürede bunun farkını yakalayacaklar.

Aynı zamanda biz Baydöner olarak Avrupalıların da döneri, hamburger ve pizza gibi severek tüketmelerini amaçlıyoruz. Bunun için de dünyaya yayılma sürecimizi yeni markamız Burgola ile hızlandırmayı planlıyoruz. Özellikle Almanya’dan başlayan bir Avrupa büyümesi planımız var. Yeni markamız Baydöner Burgola ile bunu hızlandıracağız. En kısa zamanda 100’lü rakamlara, 5 yıl içinde ise 300 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.