HABERLER

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

BAYDÖNER

Baydöner, Yeni Markası Burgola İle Eskişehir’deTürkiye’de Özellikle Damak Zevkine Düşkün Herkesin Yakından Tanıdığı Baydöner, Odun Ateşinde Pişen Döneri, Yeni Markası Burgola ile Eskişehir’de Lezzet Severler İle Buluşturuyor.

Global fastfood zincirleriyle yarışan ve Türkiye’nin en çok döner satan restoran zincirlerinden olan Baydöner, döneri modern ve farklı bir konseptle sunduğu yeni markası Burgola ile 20 Ocak’dan itibaren Eskişehir Espark AVM’de hizmet veriyor.

“Coştur Döneri” diyerek İstanbul, İzmir ve Antalya’dan sonra Eskişehir’de açılan Baydöner’in yeni markası Burgola, dönerin her halini Eskişehir’li lezzet severler ile buluşturuyor. Burgola’nın Salsala, Acıbana, ve Candan gibi farklı damak zevklerine hitap eden çeşit çeşit soslarıyla, hamburger ekmeği ve wrap gibi farklı ekmek seçenekleri bulunuyor. Üstelik ekmekler, Baydöner Burgola’nın fırınından her gün taptaze çıkıyor.

Retro tarzındaki mağaza konsepti ve hareketli menüsüyle özellikle gençler tarafından çok sevilen Baydöner Burgola, döner kültürünü daha modern bir konsepte taşıyor. Markanın hedefi ise sene sonuna kadar çok farklı noktalarda faaliyette olmak.

Baydöner CEO’su Bülent Polat Konuyla ilgili olarak “İnsanlar bugün çocuklarını hamburger ve pizzayla doyuruyorlar. Burgola’da aynı kategoride ancak sağlıklı. Çünkü içerisinde hiçbir katkı maddesi yok. Yalnızca et ve tuz var. Ben eminim ki hem çocuklar, hem anneler kısa sürede bunun farkını yakalayacaklar. Biz Baydöner olarak Avrupalıların da döneri, hamburger ve pizza gibi severek tüketmelerini amaçlıyoruz. Bunun için de dünyaya yayılma sürecimizi yeni markamız Burgola ile hızlandırmayı planlıyoruz. Zengin Türk mutfağının özellikle Avrupa'da tanıtılması oldukça önemli. Döner, Avrupa'da çok bilinmesine ve sevilmesine rağmen itibarı olmayan bir yiyecek. Biz Baydöner olarak, dönerin Avrupa'daki itibarını artırmak için çalışacağız. Avrupa'da da özellikle Almanya'da, mevcut olanın aksine, sirkülasyonun fazla olduğu prestijli caddelerde, şık restoranlarla hizmet vereceğiz. Şu anda Baydöner İskender ve Baydöner Burgola olarak yurtiçi ve yurt dışında toplam 86 şubeye ulaştık. Hedefimiz,  yakın gelecekte 100’lü rakamlara, 5 yıl içinde de 300 mağazaya ulaşmak.” Şeklinde konuştu.