HABERLER

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

BAYDÖNER

Baydöner, Yeni Markası Burgola’nın İzmir’deki İkinci Şubesini AçtıBaydöner, Odun Ateşinde Pişen Döneri Alışılmışın Dışında Bir Konseptle Sunduğu Yeni Markası Baydöner Burgola’nın İzmir’deki İkinci Şubesini

Gaziemir Optimum AVM’de Açtı.

Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde Burgola markasının İzmir’deki ilk şubesini Kasım 2014’de açan Baydöner, 20 Ocak 2015 tarihinde Gaziemir Optimum AVM’de 2. Şubesini  lezzet tutkunlarıyla buluşturdu.

“Coştur Döneri” diyerek Baydöner çatısı altında  açılan, Candan, Salsala ve Acıbana gibi soslarıyla dönerin yeni ve benzersiz hallerinin yer aldığı Burgola’nın menüsü, özellikle gençler tarafından çok sevildi. Hem menüsü, hem de retro endüstriyel stilindeki dekorasyonu ile döner kültürünü daha modern bir konsepte taşıdı.

Markanın hedefi ise sene sonuna kadar çok farklı noktalarda faaliyette olmak.  Hem açık hem de kapalı alana sahip olan Baydöner Burgola Optimum şubesi, toplamda 75 misafir ağırlama kapasitesine sahip.

Baydöner CEO’su Bülent Polat Konuyla ilgili olarak “Burgola için Türkiye’deki birçok yemek grubuna hizmet ve danışmanlık veren bir İngiliz firma ile çalıştık. Önde görülen bir marka var ama arkasında gerçekten ciddi bir emek ve çalışma var. Bugün Baydöner Burgola Optimum AVM şubemizle 85 şubeye ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. En kısa zamanda 100’lü rakamlara, 5 yıl içinde ise 300 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Yurtdışı büyüme planlarımız eskiden beri vardı ve önümüzdeki 5 yılda hızlandırmayı planlıyoruz. Özellikle Almanya’dan başlayan bir Avrupa büyümesi planımız var. Yeni markamız Baydöner Burgola ile bunu hızlandıracağız.” Şeklinde konuştu.