Haberler

Franchising
İnsan Kaynakları
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

Baydöner

Baydöner, Yenilenen Konseptiyle Afyon Park’ta AçıldıYurtiçi ve Yurtdışındaki Yatırımlarına Hız Kesmeden Devam Eden Baydöner, Afyon Park AVM’de Açtığı Şubesi İle Ayfon’lu Dönerseverlerle Buluştu.

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerinden olan dönere hak ettiği değeri vererek, dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner, Türkiye’deki şık restoranlarına da yenilerini eklemeye devam ediyor. 10 Eylül Perşembe günü Afyon Park AVM’de Afyon’daki 2. restoranını açan Baydöner İskender, yepyeni mağaza konseptiyle iskender lezzetini daha da keyifli bir hale getiriyor.

Afyonda’ki ayrıca Afium İkbal AVM’de şubesi bulunan Baydöner İskender’in,  Afton Park AVM’deki restoranı toplamda 200 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor ve 80 kişilik bir teras katına sahip.                                            

Baydöner CEO’su Bülent Polat Konuyla ilgili olarak “Şu anda Baydöner İskender ve Baydöner Burgola olarak Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verebilmekten ötürü çok mutluyuz. Çok kısa bir zaman sonra 100 şubeye ulaşacağız. 5 yıl içinde de hedefimiz 300 mağazaya ulaşmak. Zengin Türk mutfağının özellikle Avrupa'da tanıtılması bizler için oldukça önemli. Yurtdışı yatırımlarımız da önümüzdeki 5 senelik plan dahilinde ivme kazanacakBiz Baydöner olarak, dönerin Avrupa'daki itibarını artırmak için çalışacağız."  şeklinde konuştu.