Haberler

Franchising
İnsan Kaynakları
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

Baydöner

Bursa'ya Bir Baydöner Daha AçıldıBursa'ya Açtığı 2. Baydöner İskender Restoranı İle Toplamda 94 Mağazaya Ulaşan Baydöner, 5 Yıl İçinde 300 Restorana Ulaşmayı ve Yurt Dışında Büyümeyi Hedefliyor.

Yenilikçi yapısı, lezzetli ürünleri ve gıda güvenliğine verdiği önem ile tanınan sektörün lider oyuncusu Baydöner, 19 Haziran'da Bursa Kent Meydanı'nda açtığı 94. restoranı ile büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Baydöner, damağına düşkün Bursa'lı misafirlerine yenilenen konsepti ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

Baydöner İskender Bursa Kent Meydanı şubesi, modernize edilmiş yeni mağaza konseptiyle ve benzersiz iskender lezzetiyle, lezzet tutkunlarının uğrak mekanı olacak ve damaklarda iz bırakacağa benziyor. Restoran 156 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor.

Baydöner CEO’su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında: "Baydöner olarak bütün şehirlere en az 1 tane Baydöner açmayı hedefliyoruz. Son 2 yıldan bu yana hem AVM’lerde hem de cadde üstünde açtığımız restoranlarımızla büyümemizi sürdürüyoruz. Şu anda 38 şehirde 94 şube ile hizmet veriyoruz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında her geçen gün büyüyeceğimize inancım tam. 2015 yıl sonuna doğru hedefimiz Türkiye'de 110 şube. AB pazarında ise 4 yılda 40 şube açmayı planlıyoruz. Biz Baydöner olarak, dönerin Avrupa'daki itibarını artırmak için çalışacağız. Avrupa'da da özellikle Almanya'da, mevcut olanın aksine, sirkülâsyonun fazla olduğu prestijli caddelerde, şık restoranlarla hizmet vereceğiz." dedi