Haberler

Franchising
İnsan Kaynakları
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

Baydöner

Mersin'deki 3. Baydöner Restoranı Yeni Konseptiyle Hizmete GirdiYenilikçi Yapısı, Lezzetli Ürünleri ve Gıda Güvenliğine Verdiği Önem ile Tanınan Baydöner Mersin’deki Yeni Mağazasını Forum Mersin’de Açtı.

Türkiye'de ve dünyada dönere hak ettiği değeri vermek amacıyla 2006 yılında yola çıkan Baydöner, bugün Forum Mersin’de Mersin’li döner severlerle tekrar buluştu.

Diğer mağazaları Tarsu AVM ve Mersin Kipa AVM’de bulunan, modernize edilmiş yeni konseptiyle misafirlerini şık bir atmosferde ağırlamaya hazır olan, Baydöner’in yeni mağazası toplamda ....... kişi ağırlama kapasitesine sahip.

Baydöner CEO’su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında: "Forum Mersin AVM'de Mersin’li dostlarımızla tekrar buluşmanın gururunu yaşıyoruz. Biz dönerin, anavatanından çıkan bir dünya lezzeti olması için Baydöner Ailesi olarak durmadan çalışıyoruz.  Hâlihazırda birçok döner lokantası var ama bizim farkımız uluslararası markalara alternatif oluşturmamız. İş sadece lezzetten ibaret değil, hijyen, gıda güvenliği olmazsa olmaz kural. Yılda 10 milyondan fazla kişiye ulaşan bir markayız. 38 şehirde hizmet veren yaygın bir zinciriz. Bunu nasıl başarıyorsunuz derseniz, arkasında iş planımız var, standart  kalitemiz var. Dönerin algısına yönelik oluşturduğumuz farklı bir bakış açısı var." şeklinde konuştu.