HABERLER

FRANCHISING
İNSAN KAYNAKLARI
GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİMİZ

BAYDÖNER

Sömestr Fest, Baydöner’in Burgola Karavanı İle LezzetlenecekÖzellikle Gençler Tarafından Çok Sevilen Baydöner Burgola, Sömestr Fest’de Burgola Karavanı İle Döner Sever Gençlerle Buluşacak.

İnanılmaz sahne performansları ve alternatif eğlenceleriyle, bu yıl ikincisi düzenlenen sömestr tatilinin festivalleşmiş hali Sömestr Fest, 24 Ocak'ta Santralistanbul'da gerçekleşecek. Kapılar ise saat 13:00’da açılacak.  Baydöner Burgola Karavanı da birbirinden eğlenceli lezzetleriyle etkinlik alanında olacak.

Baydöner çatısı altında  açılan, Candan, Salsala ve Acıbana gibi soslarıyla dönerin yeni ve benzersiz hallerinin yer aldığı Burgola menüsü, Sömestr Fest gençleri tarafından çok sevilecek.

Sömestr Fest konserlerinde bu yıl Duman, Oğuzhan Koç ve Yok Öyle Kararlı Şeyler gibi isimler sahne alacak. Konserlerle birlikte Liselerarası Müzik Yarışması, Cosplayer, Grafiti Duvarı, Dev Jenga, Vine Sahnesi ve daha birçok aktivite gerçekleşecek. Baydöner Burgola Karavanı da bu eğlenceleri farklı lezzetleriyle daha da renklendirecek.

www.biletix.com adresinde satışı 50 TL olarak devam eden Sömestr Fest biletlerinin fiyatı etkinlik günü kapıda yükselecektir. Biletlerinizi erkenden almayı unutmayın.