Franchising

Neden BAYDÖNER?

Kategorisinde Lider

Nielsen ve % 95 bağımsız araştırma firmalarının 2015 yılında yapmış olduğu araştırma sonuçlarına gore Baydöner, döner denildiğinde ilk akla gelen ve en fazla şubesi olan döner markası konumunda yer alıyor. Bugüne kadar sayısız ödüller kazanan Baydöner; son olarak, 2015 ve 2016 yılında, AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylaması ile seçilen “ AVM’lerde en sevilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülüne layık görüldü. Türkiye pazarında şube sayısı ve satış hacmi ile en büyük restoran zinciri olan Baydöner; Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerini misafirlerine sunuyor.

Gelişmiş Teknoloji

Dönerin üretiminden, sipariş almaya, ürünlerin servise hazırlık aşamasındaki sıcaklık kontrolüne kadar tüm süreçlerimizi en iyi şekilde yönetiyor, teknolojik mutfaklarımız ile ürün kalitesini, çalışan verimini, hizmet standartlarını en iyi şekilde kontrol ediyoruz.

Eğitim ve Denetim

ISO 22000 standartlarında üretim ve servis kalitesi için “Baydöner Akademi” tüm personelimizin eğitim almalarını sağlıyoruz. Alanında uzman gıda mühendislerimiz ve bölge yöneticilerimiz ile sık sık denetimler yapıyoruz. Ürün standartlarını korumak amacıyla numuneler alarak laboratuvar ortamında kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz.

İşletmecilerimize, açılış hazırlıklarında ve hizmet verilen ilk günden itibaren pazarlama, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri sağlamaktayız.

Eğer sizde Baydöner ailesine franchise alarak katılmak istiyorsanız info@baydoner.com adresinden bizimle iletişime geçebilir ya da aşağıda yer alan franchise başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Franchise Form

(*) Doldurulması zorunlu alanlar