Üniversite Öğrenci Menüsü ile COSS
  • Kampanyadan sadece üniversite öğrencileri faydalanabilir.
  • Kampanya, sadece restoranlarımızda geçerlidir.
  • İndirimden faydalanmak için Baydöner App’inin Google Play veya App Store üzerinden yüklenmesi, üye olunması ve gelen aktivasyon kodunun girilmesi gerekmektedir. Restoran yetkilisinin vermiş olduğu “Öğrenci %50” kampanya kodu ile aktivasyon gerçekleştirilir. Sipariş esnasında “Öğrenci %50” kampanyasından yararlanmak istenildiği garsona belirtilir. (Süreç içerisinde restoran yetkilisi “Öğrenci %50” kampanyasından yararlanabilmenizi onaylamak için öğrenci kimliğinizi ibraz etmenizi sizden rica edilebilir.) Aktivasyonun gerçekleşmesi ile birlikte uygulamanın cüzdan bölümüne 28,99 TL’lik kuponlar yüklenir. Bir kullanıcı tek seferde sadece bir adet menü siparişi verebilir. Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar bir başka kişiye kullandırılamaz ve devredilemez.
  • Baydöner uygulamasına aktivasyon kodu tanımlandıktan sonra “Öğrenci %50” kampanya dönemi boyunca 28,99 TL menü kuponu gönderilecektir. Kupon gönderim sınırı yoktur, kuponlar bittikçe otomatik olarak yenilenmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar bir başka kişiye kullandırılamaz ve devredilemez.
  • Tek İskender + Coca-Cola 28,99 TL’lik kampanya kapsamında Baydöner menüsünde yer alan soda, c-limon, şalgam hariç tüm içecekler geçerlidir. İskender porsiyonlarını atom sosla isteyen 2 TL fark ile, ”yoğurdu ayrı ya da yoğurtsuz” isteyen 1 TL fark ile, “Buçuk İskender” isteyen 10 TL, “Duble İskender” isteyen 13 TL fark ile yiyebilir. Öğrenci menü alım koşulu ile yan ürünlerde %50 indirim seçeneği bulunmaktadır.
  • “Öğrenci %50 menü” kampanyası resmi tatillerde, özel günlerde, dini bayramlarda (Ramazan ayı iftar saatleri içerisinde) geçerli değildir.
  • Kampanyanın geçerli olmadığı şubeler; Iyas Isparta, Alanya Cadde, Mark Antalya, Manavgat Novada, Manisa Magnesia, Uşak Cadde, Kuşadası Cadde, Bursa Kent Meydanı, Kadıköy Tarihi Çarşı, Edremit Novada, Forum Trabzon, Ordu Novada, Ankara Gordion, Kızılay AVM, Bulvar Samsun, Samsun Piazza, Viaport Venezia, Akyaka, Arena Park, Samsun City Mall, Didim Cadde.
  • Baydöner, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Baydöner mobil uygulamasını hemen indir;